• Nové

BABYHOME DREAM postýlka, Graphite

5 490,00 Kč
S DPH

Postýlka DREAMbyla první cestovní „mini“ postýlkou na trhu vyrobenou z aluminia. Je dodávánas  matrací vysoké hustoty pěnového materiálu a ergonomického tvaru s postranním polstrováním tak, aby dítě leželo uprostřed postýlky a zabránilo se tak případným nehodám.

Počet
Skladem

 

Ochrana osobních údajů

 

Doprava

 

Podmínky vrácení zboží

 DREAM je univerzálním výrobkem se 3 snadno měnitelnými pozicemi konstrukce. Tento inovativní systém umožňuje, aby konstrukce byla buď zafixována na místě, nebo v pohybu prostřednictvím 4 koleček umístěných uvnitř spodní části konstrukce, nebo může být nastavena jako malá kolébka. Díky aluminiovému materiálu rámu je postýlka velmi lehká a také bezpečná. Lze ji velmi snadno složit a přepravovat, její hrany jsou zaoblené, aby se zabránilo jakýmkoliv úrazům.

 

Textilie, kterou lze prát, zaručuje ten nejvyšší možný komfort pro vaše dítě. Od aluminiového rámu ji lze odejmout pomocí zipů. Vnější textilie je vyrobena z polyesteru a vnitřní textilie je z měkké, polstrované 100% bavlny.

 

Cestovní postýlka DREAM zahrnuje následující příslušenství:

·         matrace vyrobená z vysoce kvalitního materiálu pro maximální komfort dítěte

·         prodyšná podložka, která je velmi příjemná, měkká a jemná. Podložku na matraci upevníte pomocí postranních suchých zipů.

·         přepravní taška určená na cesty nebo pokud postýlku uschovat

Specifikace:

Doporučený věk dítěte: 0 – 6 měsíců

PostýlkaDREAM:72cm výška x 54cm šířka x 84cm délka

PostýlkaDREAMve složeném stavu:15cm výška x 54cm šířka x 84cm délka

Hmotnost:6 kg

 

Barvy:BROWN, LIME, BLACK, RED, SAND, PURPLE, NAVY, YELLOW, TURQUOISE, WHITE, OILO, MINT, CLAY, GRAPHITE

BH00404CG10
3 ks